Парогенератори та пилососи Цептер
Компанія Цептер розробила лінію приладів Cleansy, що допомагають впоратися з забрудненнями всіх видів у вашій квартирі, будинку, машині.
Без використання хімічних засобів порохотяг Цептер з водяним фільтром TUTTOLUXO 2S очищає підлогу, килими та навіть повітря. Ще один незамінний помічник у боротьбі за чистоту - це парогенератор Цептер Aqua Jebbo. Він дезінфікує ваш дім і професійно прасує ваш одяг.
Шедевром функціональності та дизайну став порохотяг з парогенератором TUTTOLUXO 6S від Цептер. З його допомогою ви зможете провести як сухе, так і вологе прибирання, вбирати пролиту рідину, очистити парою та продезінфікувати будь-яку поверхню і відразу ж зібрати бруд. Під час роботи він очищає та зволожує повітря в приміщенні, а також обладнаний професійною праскою для вертикального та горизонтального прасування.
 
Чому пилотяги Цептер кращі?
Всі порохотяги Цептер обладнані трьома запатентованими системами, які вловлюють найменші частинки пилу та роблять повітря свіжим, як після грози, дозволяють економити на мішках для збору пилу.
І система Слалом надає вам максимум свободи в прибиранні порохотягом Цептер навіть у важкодоступних куточках та за меблями. При всій своїй функціональності та потужності всі прилади неймовірно компактні, витончені та зручні у використанні.
 
Бездротовий пилосос Цептер Turbo Handy
Бездротовий пилосос Цептер краще призначений для підтримки чистоти. Він швидко і якісно прибирає підлогу, крісла та дивани, сидіння машин, сходи, поверхні шаф, павутину та пил в гаражі.
Він суміщає два прилади: турбопотужний пилотяг й універсальний переносний пилосос Цептер. Зробіть ваш дім чистим без використання хімікатів, що загрожують вашому здоров'ю.