Квінтесенція тонкого смаку, вишуканого аромату і оксамитової ніжності.
Вирушайте в незабутню подорож з колекцією кави Ze-Presso Café. Дозвольте п'яти унікальним сумішей кавових зерен найвищої якості сорту Арабіка і Робуста полонити вас своїм смаком і ароматом.

З ексклюзивною колекцією кави Ze-Presso Café ви знову знаходите рівновагу і гармонію, варто вам тільки вдихнути його чарівний аромат. Ваші почуття оживають, ваше тіло наповнюється новими життєвими силами. Відкрийте для себе незрівнянне задоволення багатством смаків і ароматів, кожен день вибираючи каву, яка ідеально підходить вашому настрою.

"Кава повинна бути чорною, як диявол, гарячою, як пекло, чистою, як ангел, і солодкою, як любов."
                                      
                                                     Шарль Моріс де Талейран

Нове покоління кавоварок капсульного типу
Кофемашина Ze-Presso, розроблена з використанням новітніх технологій, поєднує в собі якість, простоту і універсальність, щоб запропонувати вам ідеально приготовлений італійський еспресо. Чіткі елегантні лінії і компактний розмір роблять кавоварку Ze-Presso ідеальним рішенням для будь-якого інтер'єру.

З кавоваркою Ze-Presso ви зможете готувати еспресо у відповідності зі строгими традиціями справжнього італійського кавоваріння і насолоджуватися божественним смаком улюбленого напою в будь-який час в будь-якому місці.