Каструлі Цептер
Одним з елементів комплексної системи приготування їжі Цептер є каструлі Цептер (Zepter). Вони дозволяють зварити чи потушкувати овочі, м'ясо та рибу без солі, води або олії.
Виготовлені з нержавіючої сталі, каструлі Цептер мають тришарове дно, покрите хромоферитною сталлю, що забезпечує швидкий і рівномірний нагрів посуду.
Кришки ідеально прилягають до краю каструль Цептер, і продукти чудово готуються, завдяки загальному обсягу циркулюючої пари.
Посуд Цептер підходить для газових, електричних й індукційних плит. Він є енергозберігаючим – багатошарова конструкція дна та стінки посуду забезпечують продовження процесу приготування навіть після вимкнення конфорки.

Чому каструлі Цептер кращі?
Каструлі Цептер (Zepter) кращі за будь-який наявний на ринку посуду, не тільки за рахунок свого елегантного та привабливого дизайну,
вони відповідають найвищим технологічним стандартам. Дуже зручно фіксується кришка на ручці посуду та є надзвичайно стійкою – може замінити підставку для неї.
Каструлі Цептер оснащені термоконтролером – це індикатор температури, розташований на кришці посуду, допомагає стежити за рівномірністю та правильністю приготування страви, не відкриваючи кришки.

Вибір каструлі Цептер
Каструлі Цептер краще купувати набором, обираючи каструлю для приготування супів (на 5 або 4,7 літра), для гарнірів (2,5 або 3 літри),
а також сковорідку або сотейник для гасіння і смаження.
Каструлі Цептер (Zepter) мають перевагу, яка полягає в можливості комбінації їх з кришкою скороваркою Синхро-Клік, що дозволяє створювати повноцінні скороварки з різним об’ємом. Детальніше про Синхро-клік можете дізнатися Спеціальний посуд.

Каструлі цептер

Нова лінія посуду Zepter Z-Line

Відео про Нову лінію посуду Zepter Masterpiece Cookware Z-Line з електронним управлінням.

1. Новий Zepter відмінний метал 316L

2. Нова форма корпусу посуду (можливість компактно встановлювати будь-які елементи посуду з однаковим діаметром один в одного і витягувати їх без зусиль)

3. Нова Zepter Кришка

4. Нові SMART- ручки (можливість в майбутньому змінювати їх колір)

5. Нове Термоакумулююче компактне дно Zepter (новий Z-дизайн)

6. Новий Радіоцифровий Zepter Термоконтролер

7. Новий пристрій дистанційного оповіщення
8. Нова Радіокерована Індукційна плита Zepter

Завдяки спеціальній конструкції і матеріалу, з якого виготовлений посуд Цептер (Zepter), можливе приготування здорової їжі без додавання води, жиру і солі. При цьому продукти зберігають природний колір, смак і аромат, а головне, в них зберігається максимально можливу кількість мікроелементів і вітамінів. Ви хочете правильно харчуватися і отримувати задоволення від приготування їжі значить посуд Цептер (Zepter) для Вас.
Посуд Цептер (Zepter) -прекрасний подарунок Вашим близьким!
З посудом Цептер (Zepter) Ваша кухня стане сучасніше і зручніше.