Лампа Цептер Біоптрон Медікал
Оптичні прилади Системи світлотерапії Біоптрон Медікал генерують особливий вид світла, який володіє всіма корисними властивостями природного сонячного світла, але без ультрафіолету і його можливого шкідливого впливу. При проведенні сеансу лампою Цептер Біоптрон енергія світла через поверхню шкіри проникає в нижні тканини. Це дає поштовх біологічних реакцій в різних тканинах (шкіра, м'язи, кровоносні судини, нерви та ін.). Лампа Біоптрон завдяки своїм біостимулюючим ефектам впливає світлом на світлочутливі внутрішньоклітинні структури і молекули. Апарат Біоптрон природно впливає на організм, підтримуючи його регенеративні здібності, тим самим сприяючи активації процесу самозцілення.

Основні ефекти застосування Біоптрон
Застосування лампи Біоптрон сприяє зменшенню больових відчуттів, прискоренню відновлення і регенерації тканин (загоєння ран), поліпшенню мікроциркуляції крові, зміцненню імунної системи, стимуляції регенеративних і відновних процесів організму. Швидке і безболісне застосування лампи Цептер Біоптрон - це ваш щоденний захист і ефективне доповнення до традиційних методів лікування.

Вибір Апарату Біоптрон
Всі Апарати Біоптрон мають аналогічні характеристики світла і відповідно вплив на організм, розрізняються в основному розмірами, дизайном і зручністю застосування. Біоптрон МедОлл розроблений переважно для домашнього використання, також зручний для подорожей. Біоптрон Про 1 зручний для впливу на великі поверхні тіла: коліно, спина, плече, обличчя і т.д. Біоптрон 2 розроблений для професійного застосування, він також підходить для сімейної терапії. Це зручно програмований прилад дозволяє встановлювати час сеансу з точністю в хвилину, впливає на великі поверхні тіла

Система світлотерапії BIOPTRON