Ножі FELIX® залишаються гострими протягом довгого часу. Проте, при багаторазовому і тривалому використанні, леза потребують регулярного догляду. Високоякісні леза ножів не слід мити в посудомийній машині, тому що це може швидше їх затупити. Після кожного використання рекомендується промити ножі вручну теплою водою і просушити їх за допомогою м'якої тканини.

Продовжіть гостроту ножів, протерши леза м'якою тканиною, змоченою декількома краплями масла камелії. Протягом багатьох століть японські фехтувальники використовували його для захисту своїх цінних клинків від іржі і плям. Для ідеальної антибактеріальної очищення ми радимо використовувати антибактеріальну тканину для ножів з срібними нитками, вона очищає і захищає лезо ножа.

Професійні шеф-кухаря регулярно заточують леза своїх ножів і вам слід робити те ж саме, використовуючи правильне точило з нашого асортименту. Якщо коли-небудь ви відчуєте, що вашим ножам FELIX® потрібен особливий догляд, ви можете відправити їх нам для заточки. Завдяки такому сервісу ви завжди будете впевнені, що ваші ножі залишаються гострими і готовими до роботи день за днем.