Мистецтво порцеляни
Ласкаво просимо до світу Колекції Шедеврів Цептер.
Колекція, у якій майсти використали натхненні зразки в золоті, роблячи кожну частину із цих семи колекцій об'єктом нашого постійного бажання краси. Найвища майстерність і увага до деталей, разом з вишуканим смаком і вишуканим стилем, дали Колекції Шедеврів від Цептер світове визнання за якість.
Витончена коштовність у світі краси
Порцеляна від Zepter – це справжнє вираження триступеневого підходу до продуктів харчування, яке вимагає, щоб їжа була здоровою, смачною та гарно виглядала на столі, для створення відчуття повного задоволення від блюд і компанії.
У всіх колекціях порцеляни Цептер легко знайти таку ж високу майстерність, високу якість і вишуканий естетичний смак, а також різноманітність стилю та ідеальний баланс між класичним мистецтвом і сучасними потребами.
Колекція Шедеврів Zepter натхненна красою природи та штучного сворення людиною. Давня традиція вперше згадується в XIII столітті у записах Марко Поло, який, повертаючись з Китаю, порівняв порцеляну з красою, ніжністю та міцністю морської мушлі.
Елементи Колекції Шедеврів Zepter – сучасні витвори мистецтва, що успадкували чарівність, яка вражала давніх європейських мандрівників, але зроблені вони за сучасними методиками і новітніми технологіями, які забезпечують високу естетику, довговічність і якість. Якісна порцеляна у Івано-Франківську.

Фарфор

Сторінка 1 із 2