Системи очищення води Цептер (Zepter)
Ми пропонуємо вам два види систем побутового очищення води від компанії Цептер. У даних системах вода проходить через бар'єр, з трьох високопродуктивних попередніх фільтрів.
Ці фільтри для води Цептер затримують осад, іржу та частки ґрунту, дрібні, невидимі колоїдні частинки, а також хлор, мікрочастинки, органічні домішки, що впливають на смак води.
Наступний Цептер фільтр - це мембрана зворотного осмосу - фільтрує її на молекулярному рівні. Він затримує бактерії, віруси, шкідливі домішки, а також нітрити та нітрати.
На останньому п'ятому етапі очистки вода набуває освіжаючого та нейтрального смаку.

Чому очищення питної води Цептер краще?
Системи очищення води, запропоновані компанією Цептер (Zepter), краще тому, що на сьогоднішній день зворотний осмос являє собою найсучаснішу та найнадійнішу технологію очистки води.
Фільтр Aqueena має унікальний прилад для автоматичного промивання мембрани, систему захисту від протікання, сертифікат відповідності стандарту 58 ANSI / NSF.
Системи очищення води Цептер мають чудовий дизайн і можуть стати корисною окрасою вашої кухні: стильний чорний, яскравий помаранчевий або спокійний сіро-блакитний.
 
Вибір фільтру Цептер
Очищення питної води Цептер краще підбирати, керуючись обсягом води, що споживається за день, і звичайно розмірами вашої кухні.
Фільтр Aqueena (об'єм ємності для очищеної води - 12 л.) Легко встановлюється під кухонною раковиною, та вимагає підключення до електрики.
А очищення води Edel Wasser об'ємом 3,9 літра від Цептер призначене для установки на стільниці, та не вимагає підключення до електричної мережі. Ергономічні та прості в експлуатації системи довгий час будуть дбати не тільки про ваше здоров'я, а й про економію вашого сімейного бюджету.