Венус - Набір ножів для масла на 6 персон із золотим декором

арт.: LB-206-27-DG


Ціна: 190,00 €
Опис

Набір ножів для масла на 6 персон із золотим декором

Складається з 6 предметів:
- Ніж для масла - 6 шт.

Матеріал: нержавіюча сталь Хром / Нікель 18/10 (Cr / Ni 18/10). На заключному етапі виготовлення на прилади серії DG наноситься позолота в 24 карата 0,3 мікрон (Не окислюється, не іржавіє, добре проводить тепло, володіє хімічною нейтральністю до будь-яких продуктів). Вміст нікелю дозволяє домогтися характерного м'якого глянцевого блиску, а хром захищає від корозії.

Якщо на столі є вершкове, шоколадне або тому подібне масло, Вам необхідно при сервіруванні столу «озброїти» індивідуальним ножем для масла кожну персону.

Відомо, що з етикету неприпустимо використовувати для сервірування столу різні за стилем предмети. Так, наприклад, форма і малюнок основних приладів повинна повторюватися в Вилочка для фруктів, а ложка для салату повинна бути виконана в тому ж дизайні що і лопатка для торта. Окремі предмети об'єднує в набір оздоблення ручок. Повинні збігатися також форма обсягу столових, десертних і чайних ложок, малюнок зубців на вилках різного призначення.

Сталеві ножі, виделки та ложки Цептер не потребують поліровки, не вимагають спеціального догляду, можна мити в посудомийній машині.

Столові прибори фірми Цептер покликані служити тим предметом першої необхідності, який знаходиться у центрі уваги і дарує естетичне задоволення.

Якість, функціональність і дизайн столових приборів Zepter відповідають найсуворішим стандартам. Товщина приладів складає близько 4 мм., Що перевершує світові стандарти якості столових приладів.
Столові прибори виготовлені у Франції на заводі Zepter Barental з благородної дзеркальної поліровки стали хром-нікель 18/10 в чотирьох різних варіантах, і кожен набір відрізняється своїм особливим шармом.

Сучасні технології, постійний моніторинг продукції експертами та поштучний контроль якості гарантують найвищу якість кожного предмета.