Кімоно - Набір ложок для коктейлю на 6 персон позолочений

арт.: LB-606-29-GP


Ціна: 197,00 €
Опис

Набір ложок для коктейлю на 6 персон позолочений

Складається з 6 предметів:
- Ложка для коктейлю - 6 шт.
Матеріал: нержавіюча сталь Хром / Нікель 18/10 (Cr / Ni 18/10). На заключному етапі виготовлення на прибори серії GP наноситься позолота в 24 карата 0,3 мікрон (Не окислюється, не іржавіє, добре проводить тепло, володіє хімічною нейтральністю до будь-яких продуктів). Вміст нікелю дозволяє домогтися характерного м'якого глянцевого блиску, а хром захищає від корозії.
Для коктейлю у Цептер є спеціальні ложки. Так як коктейль подається зазвичай в ємностях з високими стінками, то ложка повинна бути достатньої довжини.

Охоплені дизайном рельєфних декоративних елементів, що нагадують підкоміри японського кімоно, і такі деталі, як ложки для коктейлю.

Столові прибори фірми Цептер покликані служити тим предметом першої необхідності, який знаходиться у центрі уваги і дарує естетичне задоволення.

Якість, функціональність і дизайн столових приладів Zepter відповідають найсуворішим стандартам. Товщина приборів складає близько 4 мм., Що перевершує світові стандарти якості столових приборів.

Столові прибори виготовлені у Франції на заводі Zepter Barental з благородної дзеркальної поліровки сталі хром-нікель 18/10 в чотирьох різних варіантах, і кожен набір відрізняється своїм особливим шармом.

Сучасні технології, постійний моніторинг продукції експертами та поштучний контроль якості гарантують найвищу якість кожного предмета.