Кімоно - Набір столових приборів дитячий посріблений (4пр.)

арт.: LB-630-SP

Array

Ціна209,00 €
Опис

Набір столових приборів дитячий посріблений

Складається з 4 предметів:
- Ніж дитячий - 1 шт.
- Вилка дитяча - 1 шт.
- Ложка дитяча - 1 шт.
- Ложка чайна дитяча - 1 шт.

Матеріал: нержавіюча сталь Хром / Нікель 18/10 (Cr / Ni 18/10). На заключному етапі виготовлення на прилади серії SP наноситься дуже твердий шар срібла 999 проби (гальванічне сріблення 100г / м2-40 нм) (Не окислюється, не іржавіє, добре проводить тепло, володіє хімічною нейтральністю до будь-яких продуктів). Вміст нікелю дозволяє домогтися характерного м'якого глянцевого блиску, а хром захищає від корозії.

Форма всіх приборів продумана спеціально для дітей:

- Ніж і вилка мають округлі форми - можна не боятися, що дитина ненавмисно наколеться на них або поріжеться;

- Форма ложок спеціально підходить як для годування немовлят, так і для дітей старшого віку, які навчаються їсти самі.

Сталеві ножі, виделки та ложки Цептер не потребують поліровки, не вимагають спеціального догляду, можна мити в посудомийній машині.

Столові прибори фірми Цептер покликані служити тим предметом першої необхідності, який знаходиться у центрі уваги і дарує естетичне задоволення.

Якість, функціональність і дизайн столових приладів Zepter відповідають найсуворішим стандартам. Товщина приборів складає близько 4 мм., Що перевершує світові стандарти якості столових приборів.

Столові прибори виготовлені у Франції на заводі Zepter Barental з благородної дзеркальної поліровки стали хром-нікель 18/10 в чотирьох різних варіантах, і кожен набір відрізняється своїм особливим шармом.

Сучасні технології, постійний моніторинг продукції експертами та поштучний контроль якості гарантують найвищу якість кожного предмета.