FELIX® - це компанія з традиціями і одна з найстаріших мануфактур, які виробляють ножі з 1790року. Карл Густав Фелікс заснував компанію «Gustav Felix Schneidwarenfabrik»6 в 1843 році, що виготовляють ножі, які відомі по всьому світу своєю винятковою якістю.

У 2012 році ZEPTER International, мультибрендова міжнародна компанія, яка виробляє, продає та розповсюджує ексклюзивні, високоякісну продукцію по всьому світу, придбала FELIX® Solingen GmbH7, таким чином зміцнивши свої позиції як лідера з виробництва високоякісних ножів. Унікальне бачення Zepter, чудова якість і інноваційна продукція знайшли справжню гармонію з традиціями і неперевершеною майстерністю FELIX

Якість починається з вибору правильної сировини, і компанія FELIX® використовує тільки найкраще: високолеговану хром-молібден-ванадієву сталь X50 CrMoV15, Японську багатошарову Дамаську сталь VG10 або високовуглецеву сталь X65 CR13. Гомогенізована і компактна, мікроструктура цих марок сталі гарантує гнучкість, стійкість до корозії і міцність ріжучої кромки.
Якість виготовлених вручну виробів безпосередньо залежить від навичок наших майстрів. Кожен ніж проходить 45 різних ступенів виробництва і кожен окремий крок заснований на вікових знаннях Золінгена, високоточної обробки, досвіду, дбайливому ставленні та любові до дрібниць.

Завершальний штрих, який свідчить про якість, полягає в функціональності і дизайні наших ножів. Максимальна продуктивність ножа залежить від його форми, від того як він лежить в руці, як збалансований і наскільки ефективно лезо при нарізці. З першого погляду і дотику стає очевидно, що ножі FELIX® володіють усіма цими характеристиками і відрізняються своєю неперевершеною якістю і прекрасним дизайном.

Ножі