Medolight by BIOPTRON

арт.: Z4L


Ціна: 490,00 €
medolight-bioptron-zepter
Опис

Апарат Медолайт Цептер використовує світлодіоди для контактної терапії. Він відноситься до третього покоління приладів для лікування світлом, використовуючи сучасні наукові досягнення.
Різні за хімічним складом напівпровідники генерують відмінні одні від інших спектри електромагнітних хвиль.

Медолайт використовує важливі механізми невидимого спектра, коригувальні, тобто не зв'язані із зоровою системою. Проникаюче світло приводить в рух цілу низку біохімічних процесів, залежних від світла. Якщо в області дії світлом знаходяться рецептори електромагнітні - точки акупунктури - їх зв'язки стимулюються, а лікувальний ефект спостерігається в інших органах і системах. Пульсація світла забезпечує більш природній і синхронний вплив на організм.

Враховуючи існуючі клінічні дані в області світлотерапії (фототерапії), dedolight можна використовувати для:

- Запобігання та лікування початкових стадій захворювань і прискорення процесу одужання після перенесеної хвороби;
- Корекції та лікування нездужань окремих органів;
- Нормалізації роботи регуляторних систем (центральної нервової, імунної, ендокринної)
- Ліквідації наслідків стресів і перенапруги;
- Протибольового дії, поліпшення мікроциркуляції крові і зниження набряклості;
- Стимуляції місцевих протизапальних процесів;
- Активізації діяльності ферментів. При цьому відбувається виділення окису азоту, що є активним учасником і регулятором функцій серцево-судинної та нервової систем, тканинних процесів;
- Збільшення інтенсивності процесу перетворення аденозінмонофос - Форної кислоти (АМФ) в аденозин - 3-фосфорну (АТФ), тобто акумуляції клітиною енергії, необхідної для життєдіяльності та захисної функції при дії патологічних або екологічних факторів;
- Радіологічного захисту (профілактично після опромінення).

Ефективним є використання світла dedolight при лікуванні ряду хвороб, що мають хронічний перебіг або схильність до рецидивів. У більшості випадків рекомендується використання світлотерапії (фототерапії) medolight як методу, що доповнює комплексне лікування.

В апараті medolight застосований ефективний контактний спосіб впливу, основанній на лікуванні світлом з відстані 0-5 мм. При цьому вся світлова енергія досягає поверхні без викривлень, обумовлених перешкодами, зовнішніми елетромагнітнимі полями і заломлюючими середовищами. Безпосередній контакт дозволяє отримувати найкращі лікувальні ефекти не тільки на місці застосування світла, але і у всьому організмі.