САДОВИЙ Грилер Цептер (Zepter)
(LD-990)

Високоякісна хромонікелева сталь 18/10, з якої виготовлений грилер, гарантує відсутність іржі та довговічність. Ручки жаровні відрізняються прекрасною теплоізоляцією та гарантують безпечне переміщення жаровні за будь-якого ступеня нагріву. Регулювання ступеня нагріву проводиться вручну. За допомогою спеціальної кришки-ковпака садовий грилер можна перетворити на духовку. При цьому досягається оптимальний температурний режим для приготування відповідних страв. Підвісний піддон, завдяки якому лопатка, вилка та щипці для м'яса завжди під рукою, підвищує стійкість грилера та, крім того, може служити підставкою при установці грилера на столі.
 

Приладдя
Вертель з рухомими зубцями;
Лопатка, вилка та щипці для м'яса;
Електромоторчик з живленням від батарейки для рівномірного обсмажування (марка батарейки R 20 або елемент 373);
Зручна сумка для транспортування грилера.
Вставте ніжки грилера у втулки його основи та закріпіть їх пружинним фіксатором.
Піддон для приладдя, що має три отвори по краях, помістіть на призначені для цього гачки на ніжках.
 
Жаровню слід встановити таким чином, щоб штирі з різьбленням, які знаходяться на її дні, увійшли в отвір підстави грилера, та закріпити їх гвинтами.
 
Напівкруглу стінку з високосортної сталі встановіть на краю жаровні.
 
Легким поворотом зафіксуйте зубчасті куточки в пазах. Ґрати грилера або вертель з електромоторчиком встановіть на потрібній висоті на напівкруглій вітрозахисній стінці.


Смаження на решітці
 
Приготування жаркого на решітці є класичним способом застосування грилера. Смажені таким способом м'ясні страви, ковбаси, риба або овочі набувають особливо приємного смаку та аромату.
 
Підготувавши вугілля, помістіть продукти на решітку. Слідкуйте за тим, щоб обсмажування відбувалося рівномірно, часто перевертайте печеню, не допускайте її пригорання. Для смаження м'яса слід використовувати світле вугілля великого розміру, овочі потрібно обсмажувати на помірному вогні.
 
Якщо готується особливо жирна їжа, то решітку слід накрити фольгою. Завдяки цьому розтоплений жир не потраплятиме на вугілля.
 
Це допомагає також уникнути пересмажування, обвуглювання печені, утворення шкідливих для здоров'я речовин.

Смаження на вертелі
На вертелі можна легко приготувати багато смачних страв. Електромоторчик повільно обертає вертель з продуктом, що обсмажується над вугіллям, в результаті чого печеня набуває рівномірного апетитного кольору та чудового смаку.
 
Підготовка продуктів до смаження
Вимийте продукти, які потрібно смажити. Курчат або курку можна обв'язати харчовою мотузкою.
 
Підготовлені продукти насадіть на вертель і закріпіть, для того, щоб уникнути прослизання рухливими зубцями. Після відповідної підготовки вугілля, розмістіть вертель на потрібній висоті на вітрозахисної стінці. Увімкніть електромоторчик вертеля. Обертаючись, печеня буде рівномірно підсмажуватися.

Приготування тостів
 
За допомогою кришки-ковпака садовий грилер можна перетворити на переносну духовку. Жар від вугілля збирається під кришкою, і тости обсмажуються точно так само, як і в звичайній духовці. За допомогою нашого грилера, Ви можете приготувати вироби з тіста, обсмажити хліб і т.д.
 
Таким самим способом можна готувати м'ясо та рибу.
Для запікання в духовці, помістіть продукти на жаростійке деко або на алюмінієву фольгу!
 
Запобіжні заходи
Забороняється розпалювати вугілля гасом, рідким парафіном або якою-небудь іншою легкозаймистою речовиною. Це небезпечно, оскільки може призвести до опіків. Крім того, це псує смак страви.

УВАГА! Ніколи не користуйтеся грилером у приміщенні, що не провітрюється.
 
При розпалюванні вугілля можна скористатися невеликою кількістю горілки або іншим міцним спиртним напоєм. Після завершення користування грилером, вугілля, що залишилися, обов'язково заливайте водою або закопуйте. Забороняється залишати без нагляду вугілля й інше паливо, що горить.
 
Садовий грилер слід встановлювати на відкритому повітрі на безпечній відстані від гілок дерев та інших легкозаймистих предметів. Грилер повинен стояти на рівній горизонтальній поверхні.
 
Від'єднавши ніжки, грилер можна розмістити на столі, встановивши його на піддон.
 
Якщо грилер знаходиться у вітряному місці, то підходити до нього необхідно з підвітряного боку. Тільки так Ви надійно убезпечите себе від іскор.
 
По завершенню приготування, накрийте грилер кришкою-ковпаком, щоб вугілля охололо. Тільки після цього можна видалити попіл і вугілля.

Догляд за жаровнею
Під впливом температури на поверхні жаровні утворюється легкий окис, який не впливає на функціональні характеристики грилера.
 
Після використання, решітку та приладдя слід вимити в гарячій воді жиророзчинним миючими засобами. Якщо у Вас немає можливості відповідним чином вимити грилер, слід обернути решітку та приладдя декількома шарами газетного паперу та змочити папір водою, щоб залишки їжі не присохли. Цим Ви значно полегшите собі подальше миття. Якщо при використанні грилера дно жаровні було встелено фольгою, то ступінь забруднення буде незначною.
 
Всі металеві частини можна почистити газетним папером. Перед укладанням на зберігання всі деталі повинні бути ретельно висушені.