ІНДУКЦІЙНА ПЛИТА

арт.: Z-993.


Ціна: 220,00 €
Опис

РАДІОКЕРОВАНА ІНДУКЦІЙНА ПЛИТА
Артикул: Z-993R
Коли Радіоцифровий Термоконтролер синхронізований з Радіокерованою Індукційною плитою, вона має можливість налаштувати джерело нагрівання, що дозволяє повністю автоматизувати процес приготування їжі від початку до кінця. Після натискання кнопки, вона самостійно регулює, підтримує та завершує процес приготування, самостійно вимикається та підтримує їжу у своєму природному, здоровому стані.

Самоконтроль, Повністю автоматизовано, зручна в користуванні

Швидкий, безпечний та вишуканий: це саме той пристрій, який Ви мріяли.
Нова Радіокерована Індукційна Плита від Zepter - це інноваційна система для отримання чудового результату приготування їжі в короткий термін і з повною безпекою. Ніякого вогню, ніякого газу, нвякого ризику!

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Габаритні розміри:      39.5 x 33.5 x h 7.4 см
Розмір індукційної пластини:      25 x 25 см
Тривалість роботи:      Макс. 9 годин: 59 хв.
Діапазон термператур:      60 °C~ 240 °C
Діапазон потужності:      300W - 2000W

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ
ЛЕГКИЙ, ПОРТАТИВНИЙ, БЕЗПЕЧНИЙ, СТИЛЬНИЙ: ПРИКРАСЬТЕ НАКРИТИЙ СТІЛ ЦИМ КОРИСНИМ ПРИСТРОЄМ.
Тепер готові страви залишаться теплими, в той час як ваш стіл перетвориться на елегантний та сучасний. Здивуйте гостей цим дивом домашньої техніки!

СКОРИСТАЙНЕСЯ НЕЮ РАЗОМ З ВАШИМ ПОСУДОМ КОЛЕКЦІЇ ZEPTER MASTERPIECE

Весь посуд колекції Zepter Masterpiece має запатентоване термоакумулююче дно, яке чудово підходить до нової Радіокерованої Індукційної плити Zepter. Це дозволить Вам приготувати вишукані страви відповідно до філософії здорового харчування Zepter. Радіокерована Індукційна плита сумісна з будь-якою каструлею або сковородою на магнітній основі.

ОСОБЛИВОСТІ
Безпечна на ефективна технологія
Індукційний нагрів – це технологія передачі тепла, основана на проходженні електромагнітного струму через стінки кухонного посуду.

Як працює індукційний нагрів?

Індукційна катушка, розміщена безпосередньо під склокерамічною поверхнею, генерує магнітне поле.
Коли кухонний посуд, що виготовлений із залізовмістного металу (залізо володіє магнітними властивостями), розташовують на індукційній плиті, магнітне поле проникає крізь металеві стінки і створює циркулюючий електричний струм, який виробляє тепло.
Тепло накопичується всередині посуду і передається їжі. Ні на які зовнішні предмети за межами посуду магнітне поле не впливає.
Якщо посуд зняти з плити, він починає втрачати тепло: таким чином, Ви можете легко контролювати нагрівання їжі та весь процес її приготування.
Ви можете встановлювати температуру НАГРІВАННЯ і бути впевненим, що вона збережеться протягом необхідного часу. Ви можете також встановлювати час приготування для того, щоб в потрібний момент пристрій автоматично відключився, і їжа ніколи не підгорить!