ZEP-200 КАВОМАШИНА ZE-PRESSO

арт.: ZEP-200


Ціна: 236,00 €
schemat-zes-200
Опис

Нове покоління кавоварок капсульного типу
Кофемашина Ze-presso, розроблена з використанням новітніх технологій, поєднує в собі якість, простоту і універсальність, щоб запропонувати вам ідеально приготовлений італійський еспресо. Унікальна технологія Ze-presso дозволяє створювати багатий і вишуканий кавовий аромат завдяки системі «попереднього настоювання». Гаряча вода заповнює капсулу і під високим тиском просочує добірну свіжу каву найвищої якості, витягуючи все багатство його смакових і ароматичних властивостей. Насолоджуйтесь чудовою кавою в кращих італійських традиціях всього лише одним натисненням кнопки. Так легко і так смачно! Ze-presso - кава, яка розуміє Вас!

Функція автоматичного вимкнення
Ми дбайливо ставимося до навколишнього середовища, тому кавоварка Ze-presso оснащена функцією автоматичного вимкнення, що забезпечує значну економію електроенергії та кращу роботу приладу.

Приготування кави Ze-Presso
Справжній еспресо готують при оптимальній температурі води 85-90 ° C і високому тиску пара (9 бар), що утворюється усередині капсули. Перші краплі формують верхню частину еспресо, підтримуючи належну температуру кави, поки процес приготування не буде завершеним, і є основою для 2-4 мл пінки. Пінка на верхній частині еспресо утворюється на завершальній стадії процесу приготування кави та є наочним доказом правильності його приготування. Всього кілька секунд - і ви вже можете насолоджуватися вашим ідеальним еспресо - багатою симфонією смаків і ароматів, запропонованих колекцією Ze-Presso café.

Смак життя набагато краще з кавою!
Ви можете насолоджуватися смаком класичного еспрессо або приготувати на його основі свої улюблені напої: латте, капучино, мокко або макято - просто виберіть один з п'яти смаків колекції Ze-presso Café, що відрізняються своїм складом і міцністю.
Кожна капсула Ze-Presso містить 6,7г натуральної свіжозмеленої кави найвищої якості - ідеальний обсяг для приготування однієї порції справжнього італійського еспресо.

ОПИС ПРИЛАДУ
(A) - Кнопка запуску процесу приготування кави з індикатором ЗЕЛЕНОГО кольору
(B) - Кнопка включення кавомашини з індикатором ЧЕРВОНОГО кольору
(C) - Важіль відкривання і закривання капсулотримача
(D) - Капсулотримач
(E) - Кран подачі кави
(F) - Контейнер для використаних капсул (місткість 12-14 капсул)
(G) - Решітка для чашок
(H) - Піддон для крапель
(L) - Резервуар для води
(M) - Підставка для зберігання чашок

АКСЕСУАРИ
У комплектацію кавомашини входять:
2 порожні помаранчеві капсули (обов'язкові для першого використання кавомашини і для наступного промивання).
1 щітка для очищення крана подачі кави.
1 упаковка екологічного порошку Ze-presso для видалення накипу.

Технічні характеристики
    Розміри 18,5 см х 26,5 см х 30,5 см
    Артикул ZEP-200
    Вага 4.4 кг
    Напруга 220-240 В ~ 50/60 Гц
    Обсяг резервуара для води 1 л
    Потужність 820-980 Вт
    Тиск насоса 20 бар
    Функція автоматичного вимкнення ТАК