Насос Ваксі безпровідний (Vacsy) з підставкою

арт.: VS- P


Ціна: 199,00 €
Опис

Насос Вакс (Vacsy) з підставкою та адаптером з електричним шнуром
VOM-010
Vacsy-насос для відкачування повітря з посуду це серце системи. Використовується для відкачування повітря з контейнерів. Ергономічна форма робить його зручним у зверненні. Завдяки спеціальній підставці насос можна легко розмістити на кухні
Виготовлено: Цептер-Італія

Система Ваксі від Цептер складається з вакуумного насоса - основного елемента системи. Насос Vacsy - спеціально розроблений компанією Zepter електроприлад, який дозволяє відкачувати повітря з Vacsy контейнерів.
Вакуумирование з використанням насоса Цептер Ваксі на сьогоднішній день є найнадійнішим способом зберігання продуктів. Вакуумна упаковка фірми Zepter, що застосовується спільно з Vacsy-насосом VGM-010, дозволяє зберігати свіжість харчових продуктів, а також їх колір, структуру, що містяться в них вітаміни, мінеральні речовини, захищаючи їх від мікроорганізмів, цвілі і впливу повітря!
 
Завдяки застосуванню насоса Вакс від Цептер продукти виглядають такими ж апетитними, як і в день їх покупки, і зберігають свою свіжість до п'яти разів довше в порівнянні з традиційними способами зберігання.