Ваксі пакети в рулоні 28х30см, 2 шт.

арт.: VS-R-3282


Ціна: 12,00 €
Опис

Ваксі пакети в рулоні 30х600 см
VO-017-T3
Пакети в рулоні 30х600 см
Виготовлено: Цептер-Італія

Застосування: пакети можна упакувати всі види продуктів від необроблених до готових страв.

Пакети для цієї вакуумної системи - багаторазового використання. Тому завжди робіть пакет трохи більше необхідного розміру, щоб мати можливість використовувати його повторно.

Підготовлене страву можна зберігати в вакуум-пакеті в холодильнику. А приготувати в будь-який момент - просто опустити пакет в киплячу воду. Вперше, завдяки вакуум-пакету, з'явилася можливість упаковувати продукти в тому вигляді, як Ви звикли купувати в магазині. Це означає, що і Ви тепер в змозі самостійно герметично упакувати продукти.

У пакети Vacsy можна упаковувати всі види продуктів харчування: від необроблених до готових страв. Пакети Vacsy перешкоджають зневоднення продуктів, яке може статися, коли м'ясо, риба або овочі і фрукти зберігаються в морозильнику. Вони прекрасно підходять для транспортування продуктів, якщо Ви збираєтеся в дорогу (продукти надійно захищені, герметично закриті і не займають багато місця).

Апарат для герметичної упаковки пакетів і пакети Vacsy незамінні, особливо в сезон літньо-осінніх заготовок. Vacsy -пакети прекрасно збережуть і свіжозаморожені, і вже приготовані продукти. Витратьте один день на заготівлі овочів, ягід, фруктів і зелені, і потім, використовуючи їх протягом року, Ви заощадите багато часу і сил. Більш того, Ви зможете приготувати їх у тих же пакетах. Опустіть Невідкритий пакет в киплячу воду на необхідний час. Потім відкрийте його і подавайте блюдо.

Ви можете використовувати Vacsy -пакети, щоб захистити Ваш одяг від вологи на відпочинку.

Подорожую в дуже вологому кліматі, можна упакувати швидкопсувні вироби або документи в Vacsy-пакети.