Сенатор - Набір столових приладів на 6 персон сталевий (36 пр)

арт.: LB-700.


Ціна: 356,00 €
Опис

Набір столових приборів на 6 персон сталевий

Колекція столових приборів Сенатор (Senator) виконана в досить консервативному, не схильному примхам моди стилі, органічно поєднує елементи класики і модерну. Їх можна по праву назвати законними спадкоємцями фамільного срібла. Важкі, приємно обтяжуючи руку, вони змушують аристократично випрямити спину і викликають непереборне бажання називати сидячих за столом по імені та по батькові.
Складається з 36 предметів:

- Ніж столовий - 6 шт;
- Вилка столова - 6 шт;
- Ложка столова - 6 шт;
- Ложка чайна - 6 шт;
- Ложка кавова - 6 шт;
- Вилка десертна - 6 шт.

Матеріал: нержавіюча сталь Хром / Нікель 18/10 (Cr / Ni 18/10) (Не окислюється, не іржавіє, добре проводить тепло, володіє хімічною нейтральністю до будь-яких продуктів). Вміст нікелю дозволяє домогтися характерного м'якого глянцевого блиску, а хром захищає від корозії.

Якщо Ви володієте набором столових приборів Сенатор (Senator) від Цептер (Zepter) з 48 предметів і бажаєте його розширити до 12 персон, то цей набір Ви можете використовувати як доповнення, або можете ним користуватися як самостійним набором столових приборів для 6-ти персон !

Сталеві ножі, виделки та ложки Цептер не потребують поліровки, не вимагають спеціального догляду, можна мити в посудомийній машині.

Столові прибори фірми Цептер покликані служити тим предметом першої необхідності, який знаходиться у центрі уваги і дарує естетичне задоволення.

Якість, функціональність і дизайн столових приладів Zepter відповідають найсуворішим стандартам. Товщина приборів складає близько 4 мм., Що перевершує світові стандарти якості столових приладів.

Столові прибори виготовлені у Франції на заводі Zepter Barental з благородної дзеркальної поліровки стали хром-нікель 18/10 в чотирьох різних варіантах, і кожен набір відрізняється своїм особливим шармом.

Сучасні технології, постійний моніторинг продукції експертами та поштучний контроль якості гарантують найвищу якість кожного предмета.