Каприз - набір столових предметів на 6 персон сталевий (36 пр)

арт.: LB-300.


Ціна: 356,00 €
Опис

Набір столових приборів на 6 персон сталь

Столові прибори Каприз (Caprice) від Цептер (Zepter) виконані в сучасному мінімалістичному стилі. Авангардний дизайн цих приладів поєднує в собі простоту і строгість ліній з витонченістю і неординарністю. Ці столові прилади підійдуть до будь посуді і обстановці.

Складається з 36 предметів:

- Ніж столовий - 6 шт;
- Вилка столова - 6 шт;
- Ложка столова - 6 шт;
- Ложка чайна - 6 шт;
- Ложка кавова - 6 шт;
- Вилка десертна - 6 шт.

Матеріал: нержавіюча сталь Хром / Нікель 18/10 (Cr / Ni 18/10) (Не окислюється, не іржавіє, добре проводить тепло, володіє хімічною нейтральністю до будь-яких продуктів). Вміст нікелю дозволяє домогтися характерного м'якого глянцевого блиску, а хром захищає від корозії.

Якщо Ви володієте набором столових приборів Каприз (Caprice) від Цептер (Zepter) з 48 предметів і бажаєте його розширити до 12 персон, то цей набір Ви можете використовувати як доповнення, або можете їм користуватися як самостійним набором столових приладів для 6-ти персон !

Вдала дизайнерська знахідка допоможе Вам вирішити проблему сервірування столу, так як столові прибори Каприз (Caprice) від Zepter підійдуть до будь-якого набору посуду і тим самим задовольнять саму примхливу господиню або господаря, які домагаються гармонійної сервірування столу.

Сталеві ножі, виделки та ложки Цептер не потребують поліровці, не вимагають спеціального догляду, можна мити в посудомийній машині.

Столові прибори фірми Цептер покликані служити тим предметом першої необхідності, який знаходиться у центрі уваги і дарує естетичне задоволення.

Якість, функціональність і дизайн столових приладів Zepter відповідають найсуворішим стандартам. Товщина приладів складає близько 4 мм., Що перевершує світові стандарти якості столових приладів.

Столові прибори виготовлені у Франції на заводі Zepter Barental з благородної дзеркальної поліровки стали хром-нікель 18/10 в чотирьох різних варіантах, і кожен набір відрізняється своїм особливим шармом.

Сучасні технології, постійний моніторинг продукції експертами та поштучний контроль якості гарантують найвищу якість кожного предмета.