Кімоно - Набір ножів для масла на 6 персон сталевий

арт.: LB-606-27-MP.


Ціна: 135,00 €
Опис

Набір ножів для масла на 6 персон сталевий

Складається з 6 предметів:
- Ніж для масла - 6 шт.

Матеріал: нержавіюча сталь Хром / Нікель 18/10 (Cr / Ni 18/10) (Не окислюється, не іржавіє, добре проводить тепло, володіє хімічною нейтральністю до будь-яких продуктів). Вміст нікелю дозволяє домогтися характерного м'якого глянцевого блиску, а хром захищає від корозії.

Якщо на столі є вершкове, шоколадне або тому подібне масло, Вам необхідно при сервіруванні столу «озброїти» індивідуальним ножем для масла кожну персону.
Відомо, що по етикету неприпустимо використовувати для сервірування столу різні за стилем предмети. Так, наприклад, форма і малюнок основних приборів повинна повторюватися в вилочка для фруктів, а ложка для салату повинна бути виконана в тому ж дизайні що і лопатка для торта. Окремі предмети об'єднує в набір оздоблення ручок. Повинні збігатися також форма обсягу столових, десертних і чайних ложок, малюнок зубців на вилках різного призначення.

Столові прибори фірми Цептер покликані служити тим предметом першої необхідності, який знаходиться у центрі уваги і дарує естетичне задоволення.

Якість, функціональність і дизайн столових приладів Zepter відповідають найсуворішим стандартам. Товщина приборів складає близько 4 мм., Що перевершує світові стандарти якості столових приборів.

Столові прибори виготовлені у Франції на заводі Zepter Barental з благородної дзеркальної поліровки сталі хром-нікель 18/10 в чотирьох різних варіантах, і кожен набір відрізняється своїм особливим шармом.

Сучасні технології, постійний моніторинг продукції експертами та поштучний контроль якості гарантують найвищу якість кожного предмета.