Венус - Набір столових приборів дитячий позолочений

арт.: LB-230-GP


Ціна: 137,00 €
Опис

Набір столових приборів дитячий позолочений

Складається з 4 предметів:
- Ніж дитячий - 1 шт.
- Вилка дитяча - 1 шт.
- Ложка дитяча - 1 шт.
- Ложка чайна дитяча - 1 шт.

Матеріал: нержавіюча сталь Хром / Нікель 18/10 (Cr / Ni 18/10). На заключному етапі виготовлення на прилади серії GP наноситься позолота в 24 карата 0,3 мікрон (Не окислюється, не іржавіє, добре проводить тепло, володіє хімічною нейтральністю до будь-яких продуктів). Вміст нікелю дозволяє домогтися характерного м'якого глянцевого блиску, а хром захищає від корозії.

Форма всіх приборів продумана спеціально для дітей: - Ніж і вилка мають округлі форми - можна не боятися, що дитина ненавмисно наколеться на них або поріжеться; - Форма ложок спеціально підходить як для годування немовлят, так і для дітей старшого віку, які навчаються їсти самі.

Сталеві ножі, виделки та ложки Цептер не потребують поліровки, не вимагають спеціального догляду, можна мити в посудомийній машині.

Столові прибори фірми Цептер покликані служити тим предметом першої необхідності, який знаходиться у центрі уваги і дарує естетичне задоволення.

Якість, функціональність і дизайн столових приладів Zepter відповідають найсуворішим стандартам. Товщина приборів складає близько 4 мм., Що перевершує світові стандарти якості столових приборів.

Столові прибори виготовлені у Франції на заводі Zepter Barental з благородної дзеркальної поліровки сталі хром-нікель 18/10 в чотирьох різних варіантах, і кожен набір відрізняється своїм особливим шармом.

Сучасні технології, постійний моніторинг продукції експертами та поштучний контроль якості гарантують найвищу якість кожного предмета.