Кімоно - Набір столових приборів для м'яса на 6 персон позолочений

арт.: LB-640-GP


Ціна: 479,00 €
Опис

Набір столових приборів для м'яса на 6 персон позолочений

Складається з 12 предметів:
- Ніж для м'яса - 6 шт.
- Вилка для м'яса - 6 шт

Матеріал: нержавіюча сталь Хром / Нікель 18/10 (Cr / Ni 18/10). На заключному етапі виготовлення на прибори серії GP наноситься позолота в 24 карата 0,3 мікрон (Не окислюється, не іржавіє, добре проводить тепло, володіє хімічною нейтральністю до будь-яких продуктів). Вміст нікелю дозволяє домогтися характерного м'якого глянцевого блиску, а хром захищає від корозії.

У разі подання до столу м'ясних страв Вам необхідно сервірувати стіл приборами, призначеними для індивідуальної оброблення м'яса.
Столові прибори Цептер для стейка призначені саме для цих цілей.

Сталеві ножі, виделки та ложки Цептер не потребують поліровці, не вимагають спеціального догляду, можна мити в посудомийній машині.

Столові прибори фірми Цептер покликані служити тим предметом першої необхідності, який знаходиться у центрі уваги і дарує естетичне задоволення.

Якість, функціональність і дизайн столових приладів Zepter відповідають найсуворішим стандартам. Товщина приборів складає близько 4 мм., Що перевершує світові стандарти якості столових приборів.

Столові прибори виготовлені у Франції на заводі Zepter Barental з благородної дзеркальної поліровки сталі хром-нікель 18/10 в чотирьох різних варіантах, і кожен набір відрізняється своїм особливим шармом.

Сучасні технології, постійний моніторинг продукції експертами та поштучний контроль якості гарантують найвищу якість кожного предмета.