Кімоно - Набір столових приборів на 6 персон посріблений (36пр)

арт.: LB-600-SP


Ціна: 1332,00 €
Опис

Набір столових приборів на 6 персон посріблений

Складається з 36 предметів:

- Ніж столовий - 6 шт;
- Вилка столова - 6 шт;
- Ложка столова - 6 шт;
- Ложка чайна - 6 шт;
- Ложка кавова - 6 шт;
- Вилка десертна - 6 шт.

Матеріал: нержавіюча сталь Хром / Нікель 18/10 (Cr / Ni 18/10). На заключному етапі виготовлення на прилади серії SP наноситься дуже твердий шар срібла 999 проби (гальванічне сріблення 100г / м2-40 нм) (Не окислюється, не іржавіє, добре проводить тепло, володіє хімічною нейтральністю до будь-яких продуктів). Вміст нікелю дозволяє домогтися характерного м'якого глянцевого блиску, а хром захищає від корозії.

Якщо Ви володієте набором столових приборів Кімоно (Kimono) від Цептер (Zepter) з 48 предметів і бажаєте його розширити до 12 персон, то цей набір Ви можете використовувати як доповнення, або можете їм користуватися як самостійним набором столових приборів для 6-ти персон !

Прилади упаковані в аскетичну, стильну фірмову чорну коробку. Для урочистих випадків за вашим бажанням Столові прибори можуть бути упаковані в елегантний кейс або дерев'яний футляр і стати відмінним подарунком вашим друзям і близьким.

Сталеві ножі, виделки та ложки Цептер не потребують поліровки, не вимагають спеціального догляду, можна мити в посудомийній машині.

Столові прибори фірми Цептер покликані служити тим предметом першої необхідності, який знаходиться у центрі уваги і дарує естетичне задоволення.

Якість, функціональність і дизайн столових приладів Zepter відповідають найсуворішим стандартам. Товщина приборів складає близько 4 мм., Що перевершує світові стандарти якості столових приборів.

Столові прибори виготовлені у Франції на заводі Zepter Barental з благородної дзеркальної поліровки стали хром-нікель 18/10 в чотирьох різних варіантах, і кожен набір відрізняється своїм особливим шармом.

Сучасні технології, постійний моніторинг продукції експертами та поштучний контроль якості гарантують найвищу якість кожного предмета.