Складаний ніж ForAll

арт.: PK-007


Ціна: 90,00 €
for-all-big
for-all-schema
Опис

Складаний ніж «ForAll» - це один з кращих ножів, він неймовірно зручний у використанні, міцний і допоможе вижити навіть у найвіддаленіших куточках цивілізації.

Відкрийте для себе широкі можливості застосування цього незамінного інструменту:

ForAll - ПРИГОДИТСЯ В БУДЬ-ЯКІЙ СИТУАЦІЇ. У поході, на рибалці, коли ви йдете під вітрилом або прогулюється в лісі, а також в різних справах по дому - переконайтеся, що «ForAll» з вами.
Ідеальний супутник, який ніколи не підведе!

ForAll - ВАШ НАДІЙНИЙ ЗАХИСНИК. Підходить для самозахисту. Якщо у вас в кишені є складаний ніж «ForAll», ви і ваші супутники будете відчувати себе впевненими і захищеними в будь-якій надзвичайній ситуації або під час нападу.

Складаний ніж PK-007
Тип ножа: механічний складаний ніж
(Неавтоматичний фіксує замок)

Розміри: 20 x 3 см (в розкладеному вигляді)
12 x 3 см (в складеному вигляді)
8 x 0.3 см (лезо)
7.5 см (ріжучакромка)
Вага: 100 г (без чохла)
116 г (в чохлі)
Матеріал: Ручка - Алюміній
лезо - Високоякісна Японська нержавіюча сталь AUS-8

Досконалість матеріалів
Лезо ножа «ForAll» від Zepter виготовлено з високоякісної Японської нержавіючої сталі AUS-8, збагаченої вуглецем і ванадієм. Завдяки цьому структура стали тонше і більш компактна, що забезпечує чудову міцність. Загартування гарантує тривалий термін служби і високу якість леза.Ніж «ForAll» від Zepter оснащений кнопкою-фіксатором, що дозволяє легко розкрити лезо. Просто натисніть на кнопку, щоб розблокувати, розкласти або скласти ніж. Механізм настільки плавний, що лезо легко виходить зі своєї алюмінієвої рамки.
Оснащений наконечником для розбивання скла, з яким ви будетеготові до будь-якої ситуації.