Набір №1 для прибирання з 10 предметів (швабра з ганчірками з мікрофібри) Цептер

Опис

Набір №2 для прибирання з 10 предметів (швабра з ганчірками з мікрофібри)

MIC-100
Магічний набір для тих, хто хоче забиратися швидко і ретельно.
Комплектація:
Біла ганчірочка 2 шт. 40x40 см
Рожева ганчірочка 2 шт. 40x40 см
Блакитна ганчірочка 2 шт. 30x32 см
Універсальна рукавичка 2 шт. 14x22см
Зелений набір для кухні (ганчірочка + спонж) ганчірочка 40x40см + спонж 9x12см
Синя ганчірочка 1 шт. 15x15 см
Ганчірочка для сухого прибирання, що надівається на швабру 1 шт. 13x42 см
Ганчірочка для вологого прибирання, що надівається на швабру 1 шт. 13x42 см
Телескопічна жердина (розсувна ручка) + планка 1 шт.
НАБІР З МІКРОФІБРИ
Чистячі ганчірочки Cleansy перетворюють миття вікон, стекол і дзеркал і видалення пилу з важкодоступних місць в легке і швидке справа, що не вимагає зусиль. Магічні ганчірочки з мікрофібри Cleansy захищають Ваше здоров'я, оскільки вони видаляють бруд без використання хімічних миючих засобів. Приємні на дотик, ганчірочки не викликають шкірного роздратування. Вони ідеально підходять для людей, які страждають алергією.

БІЛА ганчірочку з мікрофібри (використовуйте вологі)
Очищає і полірує всі гладкі й рівні поверхні. Призначена для скляних поверхонь - вікон, дзеркал, кришталю. Підходить для дерев'яних, металевих, керамічних поверхонь, а також поверхонь з нержавіючої сталі.

УНІВЕРСАЛЬНА РУКАВИЧКА (використовуйте вологі)
Вбирає бруду в 4 рази більше своєї ваги. З її допомогою більше не доводиться постійно полоскати тканину. Рукавичка не залишає брудних розводів на поверхні, що очищається. Очищає поверхні неправильної форми, полиць, кути, прикраси, взуття, решітки, віконні або дверні рами і т.д.

ЗЕЛЕНИЙ НАБІР З МІКРОФІБРИ ДЛЯ КУХНІ (ВИКОРИСТАЙТЕ сухим або вологим)
Чудово висихає, не даючи бактеріям розмножуватися. Призначений для прибирання холодильників, духових шаф, робочих кухонних поверхонь та електричних плит.

Спонж
Спонж створений спеціально для того, щоб збирати трудноудаляємиє бруд і утримувати її всередині. Призначений для поверхонь з трудноудаляємиє брудом (гриль, духова шафа, сковорода, кухонна раковина).

РОЗОВАЯ ганчірочку з мікрофібри (ВИКОРИСТАЙТЕ СУХИЙ)
Ідеально підходить для генерального прибирання і полірування. Надовго зберігає відполіровані поверхні чистими завдяки електростатистичне імпульсу, який перешкоджає осіданню пилу. Призначена для очищення домашніх електричних приладів (комп'ютерів, телевізорів), лакованих поверхонь, кранів, вимикачів, срібла, сталі, дзеркал, кришталю, поверхонь з нержавіючої сталі і т.д.

Розсувні РУЧКА + КАРКАС
Довжина розсувний ручки може збільшуватися від 90 до 150 см.
Щоб подовжити ручку, захопіть білу (внутрішню) частина ручки лівою рукою і поверніть правою рукою блакитну (зовнішню) частину ручки проти годинникової стрілки.

1. ганчірочку для сухого прибирання, одягають на швабру
Вона притягує до себе пил та інші забруднення, які можуть знаходиться в повітрі. Володіє величезними абсорбирующими можливостями. Збирає і утримує навіть найменші частинки пилу, бруду, шерсть тварин і волосся.
Рекомендоване застосування: всі поверхні з натуральних матеріалів, включаючи паркетні підлоги, меблі та дерев'яні панелі, які не повинні контактувати з водою. Видаляє пил зі стін, шпалер, стель і великих скляних поверхонь, наприклад, вітрин в магазинах.

2. ганчірочку для вологого прибирання, одягають на швабру
Збирає бруд і утримує її всередині. Створена спеціально для вологого прибирання полірованих і керамічних поверхонь і полівінілу.
Рекомендоване застосування: очищення будь-якого виду поверхонь (спочатку слід провести їх сухе прибирання). Ідеально підходить для великих скляних поверхонь (наприклад, вітрин в магазинах). Також використовується для видалення бруду з водостійких поверхонь (керамічної плитки, стінних панелей, покритих емульсійної фарбою або лаком).

БЛАКИТНА ганчірочку з мікрофібри (використовуйте вологі)
Видаляє неприємну і по-справжньому трудноудаляємиє бруд і плями. Призначена для видалення плям на кухонних меблів і керамічній плитці (жир, випаровування від приготування їжі) і автомобілях.

СИНЯЯ ганчірочку з мікрофібри (ВИКОРИСТАЙТЕ СУХИЙ)
Рекомендоване застосування: окуляри (сонцезахисні й для коригування зору), крихке скло, фотоапарати і відеокамери, оптичні прилади ...