Вибілююча сиворотка проти пігментації Цептер (Zepter)

арт.: PNK-437


Ціна: 37,00 €
Опис

Освітлююча сироватка проти пігментації Цептер (Zepter), 30мл

Знаменита лінія косметики від ZEPTER, заснована на рослинних екстрактах з самого серця Альп, Swisso Logical поповнилася новинкою: освітлює сироваткою проти пігментації.

 Коктейль відбілюючих активних інгредієнтів у поєднанні з сонцезахисним фактором SPF 15 сприяє помітному * скороченню пігментних плям, викликаних старінням і впливом сонця.

Натуральні екстракти семи рослин, зібраних на схилах швейцарських Альп, дозволяють ефективно боротися з недосконалостями шкіри. Відновлення структури шкіри відбувається на клітинному рівні, завдяки глибокому проникненню активних інгредієнтів сироватки в епідерміс. Поєднання в осветляющих сироватці проти пігментації Swisso Logical органічних складових і вітаміну C зменшують пігментацію і почервоніння шкіри за рахунок скорочення вироблення меланіну.

Своє ефективну дію сироватка надає, якщо застосовувати її вранці і ввечері на очищеній шкірі обличчя і рук. Після нанесення можна додатково використовувати звичайний крем.

Засіб гіппоалергенна, безпечно для чутливої шкіри. Не містить парабени, 100% безпечно для шкіри, оздоровлює шкіру, не містить синтетичних консервантів.

Рівний тон шкіри завжди був ознакою здоров'я і молодості. Нова Освітлююча сироватка проти пігментації Swisso Logical увібрала в себе щедрі дари природи, щоб ваша шкіра зберегла здоров'я, молодість і знову засяяла!

* Споживчий тест за участю 31 жінки протягом 3 місяців,
Інститут тестування шкіри (Нешатель, Швейцарія).
- Шкіра стала на 57% більше сяюча після 3-х місяців використання.
- Споживча оцінка: 100% учасниць тестування дали сироватці оцінку ВІДМІННО;
- 90% відзначили скорочення пігментних плям;
- 89% відзначили поліпшення кольору обличчя.